To jak spędzisz piątkowy wieczór zależy wyłącznie od Ciebie!

ocena: 12345

ostatnia edycja: 2013-01-18 13:55:39

Piątek wieczór… To był ciężki dzień, kadrowa znowu chciała zwalić na Ciebie swoją robotę. Sterta dokumentów piętrzy się na biurku. Wracasz do domu, padnięty. W końcu jest piątek! Na Facebooku pisali, że już zaczął się weekend. Wiesz to doskonale, ale w ogóle tego nie czujesz! Chciałbyś po prostu rzucić się na kanapę, w ciepłym domu, włączyć telewizor... Nic z tego. Najpierw pranie, sprzątanie, gotowanie, bo w weekend dobrze by było wypocząć. Czas szybko ucieka, jutro już sobota! Najbliżsi? Po raz kolejny obiecujesz sobie, że sobotę poświęcisz dla nich, dla siebie, że w końcu odpoczniesz… Standard.

 
A teraz zamknij oczy… Usiądź wygodnie w fotelu, zrelaksuj się… poczuj jak z Twoich nóg odpływa zmęczenie, oddychaj głęboko i wyobraź sobie…
Jest piątek. Tak, to był ciężki dzień, ale to już przeszłość. Zaczynasz weekend! Na ekranie swojego smartphona klikasz opcję „powrót”. Wracasz do swojego Inteligentnego Domu, w końcu będziesz mógł odpocząć. Czujki w bramie wykryły Twój samochód, rolety automatycznie podnoszą się. - dom, czeka na Ciebie! Inteligentny ekspres przygotuje aromatyczną kawę. Obiad jest już podgrzany. Twój dom odpowiednio wcześniej podniósł temperaturę w pomieszczeniach i przygotował relaksującą kąpiel. Już nie musisz marzyć. Teraz masz wybór, jak spędzisz ten wieczór. Poczuj się komfortowo i bezpiecznie! Na twarzach najbliższych widzisz szeroki uśmiech. Jest ciepło, przytulnie, domowo! Dobrze Ci. Jest piątek, wróciłeś do domu, zacząłeś weekend… jutro kolejny wolny dzień, a po nim jeszcze jeden!
Brzmi jak science-fiction? Pewnie myślisz, że taki luksus jest tylko dla bogatych? Nic bardziej mylnego. Inteligentny Dom ma służyć Tobie! To rodzaj pomocy domowej, sztab „ludzi” dbających o Twoje potrzeby. Z tą mała różnicą, że możesz go bez końca rozbudowywać, a nie wyrzucać zastępując coraz to nowszym modelem.
 
 
Obecnie budynki to istne centra dowodzenia. Całkiem niedawno sterowanie oświetleniem było czymś niezwykłym. Dzisiaj rosnące wymagania inwestorów powodują, że system obejmuje również klimatyzację, ogrzewanie, monitoring IP, system kontroli dostępu, itp. Postęp techniczny umożliwia nam sterowanie niemalże wszystkim. Automatyzacja w budownictwie, to również serwery monitorujące, które są w stanie na podstawie zebranych danych z czujników minimalizować koszty eksploatacji budynku. – Twierdzi Łukasz Hakluk, główny projektant i specjalista ds. automatyki DLJM System. Wszystkie ustawienia systemu można swobodnie regulować i programować z dowolnego miejsca na ziemi ze swojego telefonu. Żyjesz oszczędniej, a nadwyżkę przeznaczasz na własne przyjemności.
 
Trudne w obsłudze? – bzdura. Inteligentny Dom jest dostosowany do indywidualnych preferencji użytkownika, to on „się uczy” Twoich przyzwyczajeń. Ty tylko wydajesz mu polecenia. On zapewnia Ci komfort, wygodę i bezpieczeństwo. Wychodząc z domu nie musisz się martwić, czy aby na pewno wyłączyłeś żelazko, czy zamknąłeś drzwi? Spokojnie – system czuwa. W razie awarii odetnie dopływ gazu, wody, bądź prądu – Ty dowiesz się o wszystkim z sms-a wygenerowanego przez system. Skomplikowane? – nie! Marcin Apanasowicz - Dyrektor Handlowy w firmie DLJM System, potwierdza - Automatyka budynkowa w gruncie rzeczy jest dziecinnie prosta, wszystko zależy od wyobraźni, potrzeb i możliwości finansowych inwestora. Możliwości systemu są praktycznie nieograniczone.
 
 
A teraz otwórz oczy, rozglądnij się dookoła. Już wiesz czego Ci potrzeba? A kadrowa? No cóż, tego nie zmienisz, ale spotkasz się z nią dopiero w poniedziałek! : )
 
Źródło: www.inteligentnebudownictwo.com.pl

 


Podziel się:

dodaj swój komentarz do tego artykułukomentarze użytkowników (0)

Nie dodano jeszcze komentarzy - bądź pierwszy i dodaj swoją wypowiedź!

Zaloguj się, aby komentować artykuły...