Podlewanie ogrodu- nowoczesne rozwiązania

ocena: 12345

tagi artykułu: woda, remontuję, urządzam, ogród

ostatnia edycja: 2009-11-04 15:54:46

Każdy, kto che aby jego ogród pięknie kwitł, musi go regularnie i właściwie podlewać. Nowe pompy ogrodowe oraz zanurzeniowe pompy ciśnieniowe sprawiają, że staje się to dziecinnie proste.
 

Te niezwykle wydajne pompy pracują pod takim ciśnieniem, że bez większych problemów można do nich podłączyć kilka zraszaczy. Także na długich odcinkach ciśnienie nie traci na sile. Dzięki temu można optymalnie wykorzystać rezerwy wody ze źródeł, studzienek, stawów lub zbiorników wody deszczowej. Montaż oraz obsługa są bardzo proste a przy zastosowaniu modelu GP 60 Mobile Control podlewanie może przebiegać w sposób automatyczny. Pompa ogrodowa GP 60 wyposażona jest seryjnie w ręczny system zdalnego sterowania wraz z funkcją programowania. W ten sposób pompę można na przykład włączyć stojąc na tarasie. Filtr wstępny utrzymuje pompę w czystości i podwyższa tym samym bezpieczeństwo funkcjonowania. Jeżeli kiedykolwiek nastąpi konieczność odpowietrzenia pompy, należy wlać wodę do dużego wlewu.
 

 

Kärcher Sp. z o.o.

Pompy zanurzeniowe SPP dzięki swojej budowie mieszczą się nawet w bardzo wąskich otworach. Mocny silnik wydobywa wodę z dużych głębokości pod dużym ciśnieniem. Obudowa Inox ze stali szlachetnej sprawia, że pompy są bardzo wytrzymałe i odporne na uderzenia. Szczególnie przy częstym użyciu uchwyt relingowy pompy SPP 33 Inox jest bardzo wygodny. Z kolei pompa SPP 60 Inox dostarcza wodę pod wysokim ciśnieniem nawet z głębokości do 60 metrów. Pomaga jej w tym dołączona lina mocująca.

  

Myjki ciśnieniowe

Stosowanie myjek ogranicza aż do 80% zużycie wody, w stosunku do tradycyjnego mycia wężem ogrodowym. Uzyskana oszczędność to nie tylko pieniądze, ale i czyste środowisko.
Pionowa konstrukcja, wygodny uchwyt i duże koła ułatwiające transport i przemieszczanie myjki ciśnieniowej. Specjalne uchwyty na przechowywanie wyposażenia to podstawowe cechy zwiększające komfort pracy urządzeniem. A wyposażenie w aluminiową pompę, silnik indukcyjny, pistolet spryskujący z 9-metrowym wężem wysokociśnieniowym, lancą Variopower i lancą z dyszą rotacyjną gwarantują skuteczność czyszczenia każdej powierzchni wokół domu. Karcher oferuje pełną gamę urządzeń ciśnieniowych do zastosowań konsumenckich wykorzystując własne doświadczenia z produkcji urządzeń wysokociśnieniowych do zastosowań profesjonalnych.

 

 

 

Redakcja ekooszczedni.pl na podstawie materiałów z:
Kärcher Sp. z o.o. 
 

Przeczytaj inne artykuły związane  z tą tematyką:

 

Ekologiczny ogród

 

Woda użytkowa

 

 
 
 
 

Podziel się:

Zobacz video o podobnej tematyce

Zobacz galerie użytkowników związane z tematem

Oceń ten artykuł

12345Zaloguj się aby oceniać artykuły.
Wstaw linka na stronę / bloga / forum - Kliknij!

dodaj swój komentarz do tego artykułukomentarze użytkowników (0)

Nie dodano jeszcze komentarzy - bądź pierwszy i dodaj swoją wypowiedź!

Zaloguj się, aby komentować artykuły...