Piloty- sterowanie domową infrastrukturą

ocena: 12345

ostatnia edycja: 2009-09-10 13:33:24

Programowalny pilot sterujący z wyświetlaczem LCD w ramach systemu Xcomfort umożliwia bezprzewodowe sterowanie domową infrastrukturą, zgodnie z komendą wysyłaną przez nadajnik umieszczony w pilocie.

 

W zależności od potrzeb możemy uruchomić klimatyzację, opuścić rolety, włączyć, przyciemnić czy wyłączyć światło. Wszystko to bez podnoszenia się z miejsca. Wbudowany na pilocie wyświetlacz LCD pokazuje nazwy sterowanych urządzeń, a diody informują o wykonaniu zadania.

 

Programowalny pilot sterujący (radiowy) z wyświetlaczem LCD, Fot. MoellerPilota do systemu Xcomfort nie musimy chować w cieniu głębokich półek. Stonowana kolorystyka i estetyczne wykończenie obudowy sprawiają, że harmonijnie współgra on z wnętrzami utrzymanymi w stylu nowoczesnym. Możemy położyć go na szklanym blacie stolika w salonie i sięgać po niego zawsze wtedy, gdy chcemy poprawić sobie komfort życia.


Używając nowego pilota do systemu Xcomfort mamy możliwość jednoczesnego zarządzania aż 12 różnymi urządzeniami zainstalowanymi w domu. Dodatkową innowacją jest wprowadzenie 3 programów czasowych do automatycznego uruchamiania odbiorników. Dzięki nim, możemy w upalne dni zaprogramować włączenie się klimatyzacji lub uchylenie się okien na godzinę przed naszym powrotem do domu.
 

Czytelny wyświetlacz LCD w niebieskim kolorze pozwala szybko wybrać odbiornik z którego chcemy skorzystać – wystarczy wprowadzić nazwę urządzenia, a będzie ona wyświetlana w trybie wyboru. Okrągły joystick wyposażony w cztery strzałki i przycisk OK umożliwia wygodne poruszanie się po menu.

 

 

 

 

 

Redakcja ekooszczedni.pl na podstawie materiałów z:
Moeller Electric Sp. z o.o.
www.xcomfort.pl

 


Podziel się:

Oceń ten artykuł

12345Zaloguj się aby oceniać artykuły.
Wstaw linka na stronę / bloga / forum - Kliknij!

dodaj swój komentarz do tego artykułukomentarze użytkowników (0)

Nie dodano jeszcze komentarzy - bądź pierwszy i dodaj swoją wypowiedź!

Zaloguj się, aby komentować artykuły...