Partnerzy

ocena: 12345

tagi artykułu: brak tagów

ostatnia edycja: 2016-08-26 12:09:55

 

 

Portal ogrzewnictwo.pl: branżowy serwis internetowy prowadzony przez Firmę Termoclima od ponad 9 lat. Skupia on dziesiątki firm, zrzeszeń zawodowych i branżowych działających w branży grzewczej. Znajdziecie tutaj informacje o nowościach w branży grzewczej , produktach, promocjach, usługach oraz spotkaniach branżowych. Dziękinaszemu portalowi dotrzecie do odpowiednich dostawców znajdujących się w Katalogu Firm.

 

 

 

 

Projekty domów energooszczędnych oraz pasywnych promujące ekologiczne oraz energooszczędne rozwiązania  ekoarchitektura.com 

 

 

Chlodnictwo.biz to portal szeroko pojętej branży chłodnictwa, wentylacji, klimatyzacji. Znajdziesz tutaj dostawców produktów gotowych, półproduktów, maszyn, oprogramowania, usługodawców i kooperantów.

 

 

 

Elektryka.org to popularny portal szeroko pojętej branży elektrycznej. Znajdziesz tutaj dostawców produktów gotowych, półproduktów, maszyn, oprogramowania, usługodawców i kooperantów.

 

 

Portal internetowy Budowa.org jest profesjonalnym serwisem promującym firmy oraz produkty z branży budowlanej.

 

 

Alarmy.org to popularny portal branży zabezpieczenia mienia. W portalu można odnaleźć firmy trudniące się dostawą i produkcją alarmów, video – i domofonów, systemami kontroli pracy, telewizją przemysłową oraz agencje ochorny. Znajdziesz tutaj dostawców produktów gotowych, półproduktów, maszyn, oprogramowania, usługodawców i kooperantów.

 

 

Portal Klimatyzacja.pl:branżowy serwis internetowy prowadzony od ponad 11 lat przez Firmę Termoclima Nadrzędnym celem portalu jest dostarczenie wszelkich informacji dotyczących branży HVAC oraz zgromadzenie w jednym miejscu wszystkich liczących się na rynku Firm oraz organizacji branżowych. Ponadto serwisy zawierają moduły interaktywne umożliwiające samodzielnie zamieszczanie publikacji, ogłoszeń, ofert pracy, artykułów i produktów, a także wysyłanie i odbieranie zapytań ofertowych.

 

 

 

Kominy.biz to popularny portal szeroko pojętej branży kominiarskiej. Znajdziesz tutaj dostawców produktów gotowych, półproduktów, maszyn, oprogramowania, usługodawców i kooperantów. 

 

 Wentylacja.biz to portal szeroko pojętej branży wentylacji, klimatyzacjii chłodnictwa. Znajdziesz tutaj dostawców produktów gotowych, półproduktów, maszyn, oprogramowania, usługodawców i kooperantów.

 

 

Portal pasywny-budynek.pl: nowy branżowy serwis internetowy uruchomiony przez Firmę Termoclima. Znajdziecie tutaj informację jak zbudować nowoczesny i energooszczędny dom krok po kroku przechodząc przez wszystkie etapy tego procesu. Znajdziecie tu nowoczesne techniki budowlane, pokażemy sposoby rozwiązania problemów występujących na budowie, pomożemy przebrnąć przez gąszcz przepisów i wymaganych dokumentów. Pokażemy sprawdzone rozwiązania i najnowsze urządzenia oraz umożliwimy zdobywanie i wymianę informacji.
Moduły na stronie pomogą odnaleźć informację o nowościach , produktach, promocjach, usługach, spotkaniach branżowych. Nasz portal pomoże szybko dotrzeć do odpowiednich dostawców znajdujących się w Katalogu Firm.

 


Podziel się:

Oceń ten artykuł

12345Zaloguj się aby oceniać artykuły.
Wstaw linka na stronę / bloga / forum - Kliknij!

dodaj swój komentarz do tego artykułukomentarze użytkowników (0)

Nie dodano jeszcze komentarzy - bądź pierwszy i dodaj swoją wypowiedź!

Zaloguj się, aby komentować artykuły...