Osiedle Energooszczędne w Gdańsku Osowej

www.towarzystwo.pl
 

 

 
Po raz pierwszy na rynku mieszkaniowym zaprojektowano kompleksowo inwestycję, która ma nie tylko charakteryzować się atrakcyjną ceną zakupu mieszkania, ale dzięki niższym kosztom ogrzewania mieszkań i ciepłej wody użytkowej, jest najtańszą ofertą na rynku.

Z kalkulatora umieszczonego na stronie internetowej dewelopera www.towarzystwo.pl, wynika, że oszczędności na kosztach zakupu energii dla przykładowego mieszkania o powierzchni 50mkw., zamieszkałego przez 3 osoby, w okresie 30 latach eksploatacji wyniosą nawet 50% obecnej ceny zakupu mieszkania.

Skąd się biorą takie oszczędności?
- z wyjątkowej konstrukcji ścian oraz najlepszej na rynku, trzyszybowej stolarki okiennej,
- z wykorzystania darmowych źródeł energii do podgrzewania ciepłej wody - paneli słonecznych uzupełnionych pompą ciepła,
- z zastosowania urządzeń odzyskujących ciepło z powietrza wywiewanego przez system wentylacyjny budynku (rekuperatory).
Towarzystwo Ziemskie
Wyjątkowa oferta mieszkań:
W sprzedaży są mieszkania o zróżnicowanym metrażu od 34 mkw. do nawet 130 mkw. Każdy klient ma możliwość wyboru spośród kilku aranżacji wnętrza mieszkania i miejsca parkingowego w hali garażowej. Każda klatka schodowa jest wyposażona w windy z dostępem na każdą kondygnację. W mieszkaniach na parterze tarasy zielony wliczone są w cenę mieszkania, natomiast lokale na III piętrze wyposażone w antresole. Zastosowany w każdym mieszkaniu system wentylacji mechanicznej, w powiazaniu z gruntowym wymiennikiem ciepła jest wyjątkowo korzystny dla alergików.Więcej informacji na temat Osiedla Energooszczędnego znajdziesz na stronie dewelopera: www.towarzystwo.pl


Podziel się:

Oceń ten artykuł

12345Zaloguj się aby oceniać artykuły.
Wstaw linka na stronę / bloga / forum - Kliknij!

dodaj swój komentarz do tego artykułukomentarze użytkowników (3)

Awatar użytkownika paki111

paki111

napisał komentarz

23.08.2012, 10:30

GWC zastosowany na tym osiedlu się nie sprawdził. Jest za mały i nie pomaga w oczyszczaniu powietrza. Latem nawiewane jest powietrze cieplejsze niż za oknem. GWC zbyt szybko się nagrzewa, ma za małą pojemność. Powietrze ma brzydki zapach i zawiera sporo zanieczyszczeń (kurz, zarodniki pleśni). Deweloper Towarzystwo Ziemskie nie potrafi albo nie chce usunąć tych problemów.
Awatar użytkownika piotre6

piotre6

napisał komentarz

28.07.2012, 21:44

Ja również jestem nieszczęsnikiem, który kupił mieszkanie od tego dewelopera. Zakończenie inwestycji strasznie się przedłuża. Pomimo wielu pisemnych oswiadczeń o kolejnych nieprzekraczalnych terminach zakończenia na osiedlu nadal nie wykończone są częsci wspólne, brakuje ogrodzenia i przede wszystkim system ogrzewania i wentylacji nie działą jak to opisywano w wielu artykułach i materiałach promocyjnych.
Awatar użytkownika paki111

paki111

napisał komentarz

19.07.2012, 08:09

Niestety nie jest tak jak pisze Pan Musiałek. Kupiłem mieszkanie na tym osiedlu. Powietrze nie jest chłodzone latem. Jest też problem z czystością powietrza nawiewanego do mieszkań. Nie mamy gwarancji, że to zostanie poprawione.

Zaloguj się, aby komentować artykuły...