Okna o profilu 92 mm – dlaczego warto je wybrać?

ocena: 12345

ostatnia edycja: 2018-10-24 16:22:19

Energooszczędne budownictwo to trend ostatnich lat. Właściwy dobór materiałów budowlanych i wykończeniowych pozwala na długofalowe zmniejszenie kosztów utrzymania nieruchomości. To również budownictwo przyjazne środowisku, co wpisuje się w filozofię świadomego, zdrowego i ekologicznego stylu życia wielu Polaków. Wśród elementów konstrukcyjnych, na które należy zwrócić szczególną uwagę przy realizacji projektu domu energooszczędnego, jest stolarka okienna.

 

Model okien Galux 92 z oferty marki Urzędowski, odpowiada na najwyższe oczekiwania nowoczesnej architektury. W zależności od wymogów może posiadać wysokie parametry izolacyjności termicznej i akustycznej, niską przepuszczalność energii słonecznej (g) oraz wysoką przepuszczalność światła (Lt).

 

Wymiar komfortu

 

Nazwa modelu okna Galux 92  wzięła się od szerokości profilu, który został zwiększony do 92 mm. Taki wymiar pozwala na optymalne uszczelnienie wnętrza domu – także dzięki możliwości zastosowania specjalnych pakietów szybowych, często hartowanych lub klejonych z wielu warstw. Dla dodatkowej izolacji cieplnej w oknach linii Galux zastosowano technologię „ciepłej ramki”.

 

Ciszej, cieplej, bezpieczniej…

 

Galux 92 marki Urzędowski można połączyć z rozwiązaniami, które dodatkowo zwiększą poczucie komfortu domowników. Masywna drewniana rama połączona z systemem okuć G-U oraz zaczepami antywyważeniowymi w standardzie, stanowi solidne zabezpieczenie domu przed wizytą nieproszonych gości. Grubsze, akustyczne pakiety szybowe z trzecią uszczelką oraz okapnik termoizolacyjny sprawiają, że wnętrze mieszkania jest lepiej doszczelnione, bardziej wyciszone i utrzymuje optymalną temperaturę. Połączenie szerszych profili z nowoczesnymi systemami przeszkleń stanowi więc idealne rozwiązanie dla domów energooszczędnych oraz pasywnych.

  

 

www.urzedowski.pl


Podziel się:

Zobacz video o podobnej tematyce

Oceń ten artykuł

12345Zaloguj się aby oceniać artykuły.
Wstaw linka na stronę / bloga / forum - Kliknij!

dodaj swój komentarz do tego artykułukomentarze użytkowników (0)

Nie dodano jeszcze komentarzy - bądź pierwszy i dodaj swoją wypowiedź!

Zaloguj się, aby komentować artykuły...