Okna - sprawdź ile możesz zaoszczędzić

ocena: 12345

ostatnia edycja: 2010-02-18 18:05:52

 

Aby uświadomić klientom jak duże oszczędności daje zastosowanie energooszczędnych okien, producent okien Sokółka udostępnił na swojej stronie internetowej  aplikację - kalkulator energetyczny.

 

Program został stworzony przez grupę zewnętrznych ekspertów w oparciu o formuły zawarte w ustawie wprowadzającej paszporty energetyczne. Zastosowanie do obliczeń realnych cen energii oraz szeregu czynników klimatycznych, różniących się znacznie w poszczególnych regionach kraju pozwala na rzetelne obliczenie kwoty jaką zaoszczędzi na ogrzewaniu posiadacz okien Sokółki. Oszczędność finansowa rzędu nawet 2000 zł rocznie to potężny argument za tym, aby zainwestować w ciepłe, drewniane okna.
 

 

Kalkulator energetyczny zwraca uwagę potencjalnego klienta na fakt, iż montując energooszczędną stolarkę nie tylko oszczędza pieniądze, ale również chroni środowisko naturalne. Aby podkreślić wpływ każdego z nas na środowisko naturalne, aplikacja oblicza również o ile zmniejszymy emisję dwutlenku węgla do środowiska.

 


Aplikacja została uruchomiona wraz z nową częścią serwisu internetowego firmy, poświęconą energooszczędnym liniom okiennym. Nowoczesna estetyka i funkcjonalność strony nawiązuje do innowacyjnych rozwiązań zastosowanych w oknach. 
 

Kalkulator energetyczny dostępny jest pod adresem: http://sokolkasa.pl/kalkulator


 

Redakcja ekooszczedni.pl na podstawie materiałów z:
Sokółka Okna i Drzwi S.A.


 


Podziel się:

dodaj swój komentarz do tego artykułukomentarze użytkowników (0)

Nie dodano jeszcze komentarzy - bądź pierwszy i dodaj swoją wypowiedź!

Zaloguj się, aby komentować artykuły...