Nowość! Po drugiej stronie lustra – szkło Mirror w kabinach prysznicowych Radaway

ocena: 12345

ostatnia edycja: 2017-10-17 13:27:20

 Możliwości personalizacji kabiny prysznicowej Radaway jest wiele. Jedną z nich jest wybór wariantu szkła – począwszy od inspirowanej geometrią Pixareny, poprzez idealnie przejrzyste UltraClear lub matowe Satinato. Ale na tym nie koniec. Teraz klienci firmy Radaway mogą wybierać nie z sześciu, a z siedmiu dostępnych wariantów. Polski producent poszerzył ofertę o nowy rodzaj szkła – Mirror z lustrzaną powłoką.

 

Funkcjonalne „2 w 1”
Lustro w łazience to element niezbędny. Spełnia nie tylko funkcję użytkową, ułatwiając wykonywanie codziennych czynności. Może także służyć wnętrzu – nadawać elegancji i luksusu, cech charakterystycznych m.in. dla stylu glamour, ale przede wszystkim optycznie je powiększać, co jest szczególnie istotne w przypadku małych łazienek.
Kabina prysznicowa Radaway ze szkłem Mirror idealnie wpisuje się w trend kreowania przestrzeni multifunkcjonalnej. Z jednej strony pozwala stworzyć nowoczesną strefę prysznicową, z drugiej – podkreślić urok wnętrza i „dodać” przestrzeni kilku metrów kwadratowych.
 
Nowe spojrzenie na kabinę
Mirror to szkło wysokiej jakości, pokryte powłoką lustrzaną z czystego chromu. Dzięki temu, po wyjściu spod prysznica, użytkownik może swobodnie przejrzeć się w lustrze, a podczas porządków nie musi obawiać się o ryzyko uszkodzenia powłoki. Jego właściwości sprawiają bowiem, że materiał odporny jest na korozje, działanie pary wodnej i silnych środków czyszczących. Wysokie parametry szkła Mirror zostały potwierdzone przez liczne testy, takie jak m.in. test punktu rosy, test zraszania solą czy odporności na zmiany klimatyczne i czynniki klimatyczne.
Możliwość zastosowania szkła Mirror dotyczy wszystkich modeli kabin i drzwi wnękowych Radaway oznaczonych w opcjach dodatkowych symbolem „Warianty szkła”. W ramach tej opcji producent oferuje także możliwość wyboru pozostałych sześciu wariantów – przejrzyste, UltraClear, Satinato, grafitowe, brązowe oraz Pixarena.

Podziel się:

dodaj swój komentarz do tego artykułukomentarze użytkowników (0)

Nie dodano jeszcze komentarzy - bądź pierwszy i dodaj swoją wypowiedź!

Zaloguj się, aby komentować artykuły...