Nowość! Jeden model, wiele możliwości – elektronika uruchamiająca do pisuaru TECEfilo

ocena: 12345

ostatnia edycja: 2018-03-21 16:10:52

Inteligentne rozwiązania sanitarne mają za zadanie podnosić komfort korzystania z łazienki, zapewniać wysoki stopień higieny oraz ograniczać zużycie wody. Tak, dzięki połączeniu uniwersalnej formy i najnowszych technologii, powstała nowa, bezdotykowa seria elektronicznych przycisków spłukujących do pisuaru firmy TECE.

 
Komfort wyboru
 
TECEfilo to przykład nowoczesnego podejścia do projektowania rozwiązań sanitarnych. Jeden model przycisku, dostępny w pięciu wariantach wzorniczych, daje użytkownikom produktów TECE nowe możliwości aranżacji przestrzeni sanitarnej, łącznie z opcją montażu zlicowanego z powierzchnią za pomocą ramki montażowej. Elektronika spłukująca TECEfilo do pisuaru, bazująca na technologii IR, to uzupełnienie popularnych serii przycisków spłukujących do WC, takich jak TECEnow, TECEambia, TECEsquare II metal oraz TECEloop i TECEsquare ze szkła. Dostępna jest w wersji ze stali nierdzewnej szczotkowanej, szkła białego lub czarnego oraz tworzywa w kolorze białym lub chrom połysk.
 
Inteligentne spłukiwanie
Dużą zaletą TECEfilo jest funkcja programowania ustawień elektroniki i dostosowania ich do indywidualnych preferencji. Elektronika TECEfilo dostępna jest w wersji do zabudowy suchej i mokrej. Przeznaczona jest zarówno do łazienek prywatnych, jak i pomieszczeń użyteczności publicznej.
 
Cena netto: od 990 PLN
 

Podziel się:

Zobacz galerie użytkowników związane z tematem

Oceń ten artykuł

12345Zaloguj się aby oceniać artykuły.
Wstaw linka na stronę / bloga / forum - Kliknij!

dodaj swój komentarz do tego artykułukomentarze użytkowników (0)

Nie dodano jeszcze komentarzy - bądź pierwszy i dodaj swoją wypowiedź!

Zaloguj się, aby komentować artykuły...