Jak łatwo i szybko zaprojektować sufit ?

ocena: 12345

ostatnia edycja: 2012-03-21 19:54:12

Jak zaplanować, zaprojektować i wybrać odpowiedni sufit podwieszany? Zarówno architekci jak i inwestorzy mogą skorzystać z dostępnych rozwiązań internetowych on-line, które ułatwiają wybór sufitu podwieszanego.

 

W wyborze tym może nam pomóc na przykład  system Solutions -biblioteka systemów sufitowych, zawierająca ponad 50 kompleksowych rozwiązań sufitów podwieszanych firmy Armstrong. Architekci, wykonawcy, inwestorzy i wszyscy zainteresowani mogą skorzystać z wersji on-line na www.systemsolutions.com.pl.  

 

Chroń środowisko - projektuj przez internet

fot.Armstrong - systemsolutions.com.pl.- Jednym z najważniejszych powodów, dla których uruchomiliśmy internetową aplikację System Solutions, jest troska o środowisko naturalne. Mając na uwadze dobro ekosystemu i konieczność ograniczania zużycia papieru, co wynika bezpośrednio z wewnętrznej polityki proekologicznej Armstrong, całkowicie zrezygnowaliśmy z formy drukowanej naszej biblioteki. Wierzymy, że wpłynie to na jeszcze większe zainteresowanie tym narzędziem – mówi Anna Baczkowska, architekt i menadżer wsparcia technicznego w firmie Armstrong. Dostęp do System Solutions przez internet niesie ponadto za sobą wiele korzyści. Przede wszystkim może z niego skorzystać więcej osób. - W dobie społeczeństwa informacyjnego, facebook’a i ciągłego bycia „on-line”, takie rozwiązanie wydaje się być wręcz idealne. Wystarczy wejść na stronę www.systemsolutions.com.pl i już możemy pracować na pełnej wersji biblioteki – wyjaśnia Anna Baczkowska. Dodajmy, że możliwość używania narzędzia za pomocą sieci, jeszcze bardziej upraszcza proces projektowania obiektów, w których planowane jest zastosowanie sufitów podwieszanych.

 

Wszystko w jednym miejscu

fot.Armstrong - systemsolutions.com.pl.Internetowa wersja System Solutions od swoich poprzedników różni się głównie wygodą dostępu i użytkowania. Formą graficzną i funkcjonalną przypomina System Solutions znany z płyty CD dołączanej wcześniej do wersji drukowanej. – Po wejściu na stronę www, mamy możliwość wyboru języka, a potem decydujemy, czy interesują nas sufity w pomieszczeniach czy w korytarzach; mineralne, metalowe czy mieszane itp. Podziały, oznaczenia i wszystkie elementy prezentowanych rozwiązań sufitowych (m.in. wizualizacje, rzuty aksonometryczne, przekroje, opisy techniczne itd.) zostały zachowane bez zmian – tłumaczy Anna Baczkowska. Tym, co najbardziej przekonuje do wersji internetowej, jest jednak fakt, że wszystkich tych ciężkich i zajmujących pamięć plików nie musimy gromadzić na komputerze.
fot.Armstrong - systemsolutions.com.pl.lMamy do nich dostęp przez sieć, posługując się linkami (np. do kart technicznych, plików CAD). Pliki są umieszczone na serwerze, którego pojemność jest niemal nieograniczona - dodaje. Wybierając z biblioteki w internetowym System Solutions system sufitu, możemy następnie wydrukować gotowy, kompletny pakiet informacji wraz z wszelkimi szczegółami technicznymi. - Taki kompleksowy zestaw może stanowić część projektu architektonicznego, pomóc wykonawcom w montażu, a także projektantom czy sprzedawcom w rozmowie z inwestorem – podkreśla Anna Baczkowska.

 

Redakcja ekooszczedni.pl na podstawie materiałów z firmy:

Amstrong

www.armstrong.pl

 


Podziel się:

Zobacz galerie użytkowników związane z tematem

Oceń ten artykuł

12345Zaloguj się aby oceniać artykuły.
Wstaw linka na stronę / bloga / forum - Kliknij!

dodaj swój komentarz do tego artykułukomentarze użytkowników (0)

Nie dodano jeszcze komentarzy - bądź pierwszy i dodaj swoją wypowiedź!

Zaloguj się, aby komentować artykuły...