Dlaczego oszczędzanie energii elektrycznej?

ocena: 12345

tagi artykułu: brak tagów

ostatnia edycja: 2012-08-29 15:27:54

Ekooszczedni.pl to serwis internetowy poświęcony zagadnieniom budownictwa energooszczędnego, oszczędzania energii, ekologii i zrównoważonego rozwoju. Jest  to rodzaj internetowego kompendium wiedzy i praktycznego poradnika dla inwestorów zainteresowanych budownictwem pasywnym i energooszczędnym.

 

Ekooszczedni.pl to adres w Internecie, pod którym można korzystać z wiedzy ekspertów oraz codziennych doświadczeń,  wszystkich tych, dla których zagadnienie oszczędzania energii i mediów  nie jest już  tylko potrzebą, ale i modą. Technologie  i rozwiązania energooszczędne cechuje przede wszystkim niższy koszt eksploatacji. Oznacza to jednak, że nie wystarczy tylko  wymienić  tradycyjnych żarówek na energooszczędne, ale także  zmienić swoje codzienne nawyki związane z użytkowaniem tych produktów. 

 

Do redagowania serwisu zapraszamy ekspertów i firmy - producentów ekologicznych i energooszczędnych materiałów budowlanych oraz dostawców rozwiązań zapewniających energooszczędność i dbałość o środowisko. Celem serwisu jest dostarczenie aktualnej wiedzy i informacji na temat konkretnych, dostępnych na rynku technologii. Oczekujemy eksperckich i bezstronnych tekstów związanych z zagadnieniami energooszczędności na różnych etapach realizacji inwestycji. Ideą serwisu nie jest promowanie konkretnych produktów, ale pokazywanie przykładowych rozwiązań z wykorzystaniem materiałów dostępnych na naszym rynku. 
 

Zapoznaj się  z Regulaminem


Podziel się:

Oceń ten artykuł

12345Zaloguj się aby oceniać artykuły.
Wstaw linka na stronę / bloga / forum - Kliknij!

dodaj swój komentarz do tego artykułukomentarze użytkowników (0)

Nie dodano jeszcze komentarzy - bądź pierwszy i dodaj swoją wypowiedź!

Zaloguj się, aby komentować artykuły...