Budma 2018. Firma Oras zaprasza do Domu Fińskiego

ocena: 12345

ostatnia edycja: 2018-01-25 16:32:41

To będzie największe wydarzenie dla branży budowlanej tego roku! Targi Budma organizowane przez MTP przyciągają co roku tysiące zwiedzających. Wśród wystawców będzie można spotkać producentów materiałów budowlanych i wyposażenia wnętrz, a także architektów, wykonawców oraz inwestorów. W tym roku nie zabraknie także marki Oras – producenta armatury sanitarnej, którego produkty będzie można zobaczyć na stoisku Finlandia SPOT.

Finlandia SPOT to projekt, który powstał we współpracy gminy Czerwonak z fińską gminą Ylivieska. W ramach tej inicjatywy zbudowano Finhome, czyli Dom Fiński. Obiekt znajdujący się pod Poznaniem, którego otwarcie odbyło się 6 grudnia 2017 roku, został umiejscowiony w pobliżu lasu, a do jego stworzenia wykorzystano materiały pochodzące z Finlandii. Dlatego też fińska firma Oras – popularny w Skandynawii producent zaawansowanej armatury sanitarnej, którego polska siedziba mieści się w Oleśnie koło Opola, przekazał na potrzeby projektu swoje baterie. Z czasem ten klimatyczny budynek ma stać się miejscem spotkań biznesowych, edukacyjnych i kulturowych.
 
Targi Budma to nie tylko stoiska, na których prezentowane są innowacyjne produkty, to również szereg wydarzeń towarzyszących. Warsztaty, konkursy, konferencje, debaty i seminaria, a także spotkania ze światowej sławy architektami – to tylko część z przewidzianych na ten czas atrakcji. Wszystko to sprawia, że Budma jest niezwykle interesująca nie tylko dla zwiedzających, ale także dla wystawiających się firm.
 
- Cieszymy się, że mamy szansę zaprezentować nasze produkty podczas tegorocznej edycji targów BUDMA i podzielić się naszą wiedzą z uczestnikami. To wydarzenie jest dla nas ważne także dlatego, że będzie można spotkać nas na stoisku Finlandia SPOT, którego inicjatywą było stworzenie Domu Fińskiego. W budynku tym wykorzystano nasze baterie – kuchenne, umywalkowe i natryskowe. Nie mogło nas tam przecież zabraknąć – w Finlandii Oras jest marką bardzo popularną, stanowi bowiem synonim słowa „bateria”. Podczas targów do dyspozycji odwiedzających będą nasi eksperci, którzy z chęcią odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące oferty produktowej i rozwiązań dedykowanych kuchniom i łazienkom – mówi Joanna Gręda, Kierownik ds. marketingu marki Oras.
 
Targi Budma 2018
Data: 30.01-02.02.2018
Adres: ul. Głogowska 14, Międzynarodowe Targi Poznańskie
Pawilon: 3A
Stoisko: 64

Podziel się:

dodaj swój komentarz do tego artykułukomentarze użytkowników (0)

Nie dodano jeszcze komentarzy - bądź pierwszy i dodaj swoją wypowiedź!

Zaloguj się, aby komentować artykuły...